O nas

Pomaga klientom tworzyć strategię dopasowaną do zmieniającego się świata pracy, dotyczącą przyciągania i zatrzymywania pracowników w organizacji oraz ich rozwoju na każdym szczeblu kariery zawodowej, przy wykorzystywaniu danych oraz technologii.

Skontaktuj się z nami

Talent Solutions posiada ponad 40-letnie doświadczenia w zakresie pozyskiwania talentów. Nasze rozwiązania oparte na wiedzy i technologii zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach klienta i jego kulturze organizacyjnej. Podnosimy poziom kwalifikacji pracowników, aby zapewnić firmy, że kadra i cała organizacja, są przygotowane do spełnienia wymagań rynku pracy.

Talent Solutions łączy nasze wiodące rozwiązania: RPO, TAPFIN-MSP i Right Management, czyli unikatową wiedzę specjalistyczną, globalne oraz lokalne know-how oraz najwyższe standardy rynkowe. Marka zapewnia outsourcing procesów rekrutacyjnych, dostarcza narzędzia do strategicznego zarządzania procesami zakupowymi i rekrutacyjnymi w obszarze pracy tymczasowej, wspiera klientów w zarządzaniu talentami i karierą.