Rekomendacje oparte na danych

Dzięki wnioskom z naszych badań, możemy zaoferować rozwiązania przyszłości, które umożliwiają optymalizację struktury, wielkości oraz kosztów zatrudnienia klienta tak, by zapewnić właściwych ludzi, we właściwym czasie dla realizacji zadań organizacji.

Skontaktuj się z nami

Na podstawie naszych możliwości przetwarzania danych i wyciągania wniosków możemy pomagać organizacjom reagować na zmiany w makroekonomii i podejmować adekwatne do nich decyzje. Połączenie analizy danych i wiedzy eksperckiej pozwalają naszym klientom z powodzeniem przechodzić transformację na rynku pracy.

Rekomendacje dopasowane do strategii organizacji

Mając na uwadze perspektywy i cele strategiczne organizacji, rekomendujemy naszym klientom rozwiązania mające na celu zwiększanie własnych możliwości, dostosowując je do istniejących procesów strategicznych.

Analiza rezultatów

Podejmujemy trafniejsze decyzje dzięki przeprowadzeniu oceny pracowników klienta pod kątem przyszłego sukcesu w organizacji. Nasze podejście łączy w sobie sprawdzoną metodologię i stale rozwijającą się technologię analityczną, aby uzyskać kluczowe wnioski na podstawie opinii pracowników.

Intellireach

Intellireach

Portal IntelliReach oferuje najbardziej wszechstronny pakiet narzędzi, które pomagają w planowaniu, zarządzaniu i optymalizacji strategii i wyników w zakresie pozyskiwania talentów na poziomie globalnym, regionalnym oraz lokalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozwiązania

Od pozyskania talentów, przez podnoszenie ich kwalifikacji, po zatrzymywanie w organizacji – Talent Solutions pomaga klientom dopasowywać strategie do zmieniającego się świata pracy. Łącząc nasze trzy marki, kreujemy rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby firm.

DORADZTWO PERSONALNE

Wysoki poziom niedoboru talentów wywiera wpływ na wydajność pracowników na świecie. Dostosowanie strategii biznesowych oraz zarządzania talentami jest kluczowe w osiąganiu elastyczności na rynku pracy oraz podnoszeniu poziomu satysfakcji kandydatów, które pomogą organizacjom się rozwijać.

ANALITYKA HR

Podczas gdy liczba dostępnych danych dla organizacji dynamicznie się powiększa, umiejętność ich interpretacji i podejmowania decyzji biznesowych w oparciu o statystykę może stanowić wyzwanie dla firm.

REKOMENDACJE OPARTE NA DANYCH

Cyfrowa rewolucja oraz wyższe oczekiwania pracowników wobec rynku pracy powodują, że organizacje zmieniają źródła pozyskiwania talentów i procesy ich rozwoju. Wykorzystując nasze doświadczenia korzystamy z najskuteczniejszych rozwiązań, które wspierają organizacje w poprawie wyników.