Doradztwo personalne

Dostosowanie strategii biznesowych oraz zarządzania talentami jest kluczowe w osiąganiu elastyczności na rynku pracy oraz podnoszeniu poziomu satysfakcji kandydatów, a także pracowników wewnątrz organizacji.

Skontaktuj się z nami

Im szybciej organizacje się przekształcają, tym szybciej potrzebują strategii zarządzania dotyczącej pozyskiwania i zatrzymywania talentów, która jest dopasowana do ich indywidualnych celów biznesowych, co z kolei stwarza potrzebę ważnych zmian w zakresie efektywności pracy.

Strategiczne planowanie

Od poszukiwania i pozyskiwania kandydatów do stworzenia strategii personalnej. Talent Solutions opiera się na wnioskach i prognozach z autorskich badań, by ocenić, czy strategia zarządzania talentami w firmie współgra z jej strategią biznesową.

Zarządzanie talentami

Wspieramy naszych klientów w skutecznym zarządzaniu karierą pracowników wewnątrz organizacji - rozwijamy kompetencje pracowników, zwiększamy ich zaangażowanie, wspieramy mobilność kariery.

OUTPLACEMENT  - zapewniamy kompleksowy zakres usług dla rynku pracy bez względu na branżę, w jakiej działają nasi klienci oraz ich lokalizację. Projektujemy oraz realizujemy grupowe i indywidualne programy wsparcia dla pracowników przy ponownym wejściu na dynamiczny rynek pracy 4.0 oraz przy przekwalifikowaniu.

Implementacja rozwiązań

Nasze rozwiązania w zakresie zarządzania pracownikami dostarczają wiedzy opartej na danych. Dzięki wysokiej klasy technologii usprawnimy proces rekrutacji, aby zapewnić lepsze wyniki w organizacji.

Upskilling/Reskilling talentów

Aż 63% zawodów, które w przyszłości będzie wykonywać pokolenie Z jeszcze nie powstało. Dziś wspieramy organizacje w zadbaniu o rozwój pracowników i przygotowaniu do zmieniającego się świata pracy. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, od indywidualnych prowadzonych online, po kursy dla całej organizacji, skrojone na potrzeby klienta. Łączymy programy outplacementu grupowego czy indywidualnego z programami upskillingu i reskillingu.

 

Case Studies

How our workforce solutions drive closer alignment between business and talent strategies, resulting in higher quality talent, greater operational efficiencies and enhanced profitability.

Dowiedz się więcej na temat Workforce Resource Hub

Rozwiązania

Od pozyskania talentów, przez podnoszenie ich kwalifikacji, po zatrzymywanie w organizacji – Talent Solutions pomaga klientom dopasowywać strategie do zmieniającego się świata pracy. Łącząc nasze trzy marki, kreujemy rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby firm.

DORADZTWO PERSONALNE

Wysoki poziom niedoboru talentów wywiera wpływ na wydajność pracowników na świecie. Dostosowanie strategii biznesowych oraz zarządzania talentami jest kluczowe w osiąganiu elastyczności na rynku pracy oraz podnoszeniu poziomu satysfakcji kandydatów, które pomogą organizacjom się rozwijać.

ANALITYKA HR

Podczas gdy liczba dostępnych danych dla organizacji dynamicznie się powiększa, umiejętność ich interpretacji i podejmowania decyzji biznesowych w oparciu o statystykę może stanowić wyzwanie dla firm.

REKOMENDACJE OPARTE NA DANYCH

Cyfrowa rewolucja oraz wyższe oczekiwania pracowników wobec rynku pracy powodują, że organizacje zmieniają źródła pozyskiwania talentów i procesy ich rozwoju. Wykorzystując nasze doświadczenia korzystamy z najskuteczniejszych rozwiązań, które wspierają organizacje w poprawie wyników.