Analityka HR

Podczas gdy liczba dostępnych danych dla organizacji dynamicznie się powiększa, umiejętność ich interpretacji i podejmowania decyzji biznesowych w oparciu o statystykę może stanowić wyzwanie dla firm.

Skontaktuj się z nami

Wykorzystujemy nasze dane na temat szans, zagrożeń i wyników konkurencji, aby tworzyć wysokiej jakości raporty, które ograniczą ryzyko i przyspieszą decyzje biznesowe.

Business Intelligence

Łącząc analizę danych, uczenie maszynowe oraz znajomość trendów technologicznych zapewniamy przejrzystą analitykę porównawczą, której celem jest stworzenie efektywnej strategii zatrudnienia.

Analiza Rynku

Łącząc innowacyjne narzędzia analityczne, oficjalne dane urzędów statystycznych i źródeł zewnętrznych z naszą wiedzą ekspercką, nasz zespół ekspertów określa podaż i popyt pracowników, statystykę wynagrodzeń, zmiany w branży, dane demograficzne i wiele więcej.

TWI Categories

Total Workforce Index

Raport Total Workforce Index mierzy względną łatwość pozyskiwania, rekrutowania i utrzymywania pracowników. Identyfikuje te kraje, w których dostępność talentów i regulacja prawne sprawiają, że dany rynek jest najbardziej atrakcyjny do prowadzenia biznesu. Publikacja została przygotowana z myślą o firmach, które planują zmienić politykę personalną poprzez ograniczenie kosztów zatrudnienia lub zredukowanie liczby pracowników. Rankingi pomogą przy opracowywaniu strategii dotyczących zagranicznych inwestycji rynkowych, fuzji lub przejęcia innych firm.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozwiązania

Od pozyskania talentów, przez podnoszenie ich kwalifikacji, po zatrzymywanie w organizacji – Talent Solutions pomaga klientom dopasowywać strategie do zmieniającego się świata pracy. Łącząc nasze trzy marki, kreujemy rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby firm.

DORADZTWO PERSONALNE

Wysoki poziom niedoboru talentów wywiera wpływ na wydajność pracowników na świecie. Dostosowanie strategii biznesowych oraz zarządzania talentami jest kluczowe w osiąganiu elastyczności na rynku pracy oraz podnoszeniu poziomu satysfakcji kandydatów, które pomogą organizacjom się rozwijać.

ANALITYKA HR

Podczas gdy liczba dostępnych danych dla organizacji dynamicznie się powiększa, umiejętność ich interpretacji i podejmowania decyzji biznesowych w oparciu o statystykę może stanowić wyzwanie dla firm.

REKOMENDACJE OPARTE NA DANYCH

Cyfrowa rewolucja oraz wyższe oczekiwania pracowników wobec rynku pracy powodują, że organizacje zmieniają źródła pozyskiwania talentów i procesy ich rozwoju. Wykorzystując nasze doświadczenia korzystamy z najskuteczniejszych rozwiązań, które wspierają organizacje w poprawie wyników.